LEKÁREŇ TRIO 9 s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 57 895 € (42 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 131 218 | 157 689 | 148 997 | 157 679 | 158 690 | 171 536 |
| Neobežný majetok spolu | 73 792 | 71 957 | 70 122 | 68 287 | 47 399 | 45 564 |
| Spolu majetok | 205 010 | 229 646 | 219 119 | 225 966 | 206 089 | 217 100 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 41 717 | 53 449 | 43 653 | 56 310 | 59 339 | 125 688 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 151 248 | 154 073 | 160 977 | 160 246 | 134 884 | 79 635 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 825 | 12 904 | 5 270 | 190 | 2 646 | 2 558 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 581 | 2 581 | 2 580 | 2 581 | 2 581 | 2 580 |
| Vlastné imanie spolu | 163 293 | 176 197 | 175 466 | 169 656 | 146 750 | 91 412 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 784 040 | 788 806 | 850 691 | 968 050 | 977 396 | 1 010 498 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 102 | 20 087 | 10 371 | 3 822 | 9 646 | 9 694 |
| EBITDA | 10 376 | 21 922 | 12 206 | 5 657 | 11 481 | 11 529 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 046 | 16 633 | 7 291 | 824 | 6 486 | 6 398 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 825 | 12 904 | 5 270 | 190 | 2 646 | 2 558 |
| Osobné náklady | 103 232 | 95 872 | 102 314 | 136 348 | 129 167 | 114 603 |
| Odpisy | 3 274 | 1 835 | 1 835 | 1 835 | 1 835 | 1 835 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 6 000 | 6 000 | 25 552 | 57 895 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LEKÁREŇ TRIO 9 s. r. o.
Prehľad
LEKÁREŇ TRIO 9 s. r. o. (IČO 31624472) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Zámky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 010 498 €, čo je o 3,4 % viac ako rok predtým (977 396 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 558 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 114 603 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 217 100 € a vlastné imanie 91 412 € (miera samofinancovania 42,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.