SLOVAL INVEST a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 723 555 | 255 493 | 329 179 | 272 624 | 288 045 | 279 744 |
| Neobežný majetok spolu | 86 572 | 439 861 | 443 790 | 392 987 | 357 646 | 361 316 |
| Spolu majetok | 810 127 | 696 058 | 773 475 | 680 076 | 644 683 | 664 309 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 626 627 | 538 147 | 533 925 | 378 890 | 415 932 | 406 162 |
| Základné imanie | 268 871 | 268 871 | 268 871 | 268 871 | 268 871 | 268 871 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -123 850 | -123 999 | -91 514 | -65 470 | -50 418 | -112 351 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -146 | 30 742 | 27 293 | 19 524 | -67 962 | 23 367 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 38 001 | 38 001 | 38 001 | 77 637 | 77 636 | 77 636 |
| Vlastné imanie spolu | 182 876 | 213 615 | 242 651 | 300 562 | 228 127 | 257 523 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 141 | 62 706 | 46 837 | 8 650 | -56 863 | 28 048 |
| EBITDA | 11 524 | 88 220 | 89 084 | 53 532 | -10 976 | 56 069 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 93 | 40 590 | 29 863 | 19 524 | -62 012 | 25 287 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -146 | 30 742 | 27 293 | 19 524 | -67 962 | 23 367 |
| Osobné náklady | 66 588 | 59 300 | 26 467 | 18 804 | 23 668 | 18 564 |
| Odpisy | 3 383 | 25 514 | 42 247 | 44 882 | 45 887 | 28 021 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 4 472 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: SLOVAL INVEST a.s.
Prehľad
SLOVAL INVEST a.s. (IČO 31626131) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Kysucké Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s pohonnými hmotami (SK NACE 4730). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 268 871 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 23 367 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 564 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 664 309 € a vlastné imanie 257 523 € (miera samofinancovania 38,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.