FIREZ, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 598 | 7 732 | 8 613 | 7 249 | 7 183 | 7 212 |
| Neobežný majetok spolu | 56 850 | 56 850 | 56 850 | 56 850 | 56 850 | 56 850 |
| Spolu majetok | 61 448 | 64 582 | 65 463 | 64 099 | 64 033 | 64 062 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 71 884 | 75 932 | 77 887 | 81 887 | 83 856 | 86 393 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -16 991 | -19 316 | -20 245 | -21 319 | -26 683 | -28 718 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 325 | -929 | -1 074 | -5 364 | -2 035 | -2 508 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 241 | 2 256 | 2 256 | 2 256 | 2 256 | 2 256 |
| Vlastné imanie spolu | -10 436 | -11 350 | -12 424 | -17 788 | -19 823 | -22 331 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 286 | 7 846 | 11 779 | 2 224 | 2 422 | 1 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 305 | -909 | -1 074 | -5 364 | -1 695 | -2 168 |
| EBITDA | -2 305 | -909 | -1 074 | -5 364 | -1 695 | -2 168 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 325 | -929 | -1 074 | -5 364 | -1 695 | -2 168 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 325 | -929 | -1 074 | -5 364 | -2 035 | -2 508 |
| Osobné náklady | 0 | 1 785 | 1 109 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
Podobné firmy
Zhrnutie: FIREZ, spol. s r.o.
Prehľad
FIREZ, spol. s r.o. (IČO 31626335) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Fiľakovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 000 €, čo je o 58,7 % menej ako rok predtým (2 422 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 36,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 2 508 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-22 331 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.