Shipcom consult, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 509 | 21 868 | 14 168 | 22 562 | 21 922 | 11 106 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 19 509 | 21 868 | 14 168 | 22 562 | 21 922 | 11 106 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 796 | 5 532 | 125 | 8 303 | 6 911 | 532 |
| Základné imanie | 11 639 | 11 639 | 11 639 | 11 639 | 11 639 | 11 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 965 | 4 074 | 4 697 | 2 403 | 2 620 | 3 373 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 891 | 623 | -2 293 | 217 | 752 | -4 438 |
| Vlastné imanie spolu | 15 713 | 16 336 | 14 043 | 14 259 | 15 011 | 10 574 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 329 | 11 736 | 5 482 | 9 548 | 9 700 | 2 669 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 803 | 747 | -2 203 | 382 | 1 131 | -4 078 |
| EBITDA | -1 803 | 747 | -2 203 | 382 | 1 131 | -4 078 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 891 | 653 | -2 293 | 298 | 1 096 | -4 098 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 891 | 623 | -2 293 | 217 | 752 | -4 438 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Shipcom consult, s.r.o.
Prehľad
Shipcom consult, s.r.o. (IČO 31627749) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Komárno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 11 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 669 €, čo je o 72,5 % menej ako rok predtým (9 700 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 20,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 4 438 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 106 € a vlastné imanie 10 574 € (miera samofinancovania 95,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.