IMC Slovakia, s.r.o.Aktívna

IČO 31632220Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1995Považská Bystrica

Finančný prehľad

44 060 019 €+19,1%
Tržby 2025
+3,4%
Priemerný ročný rast 2020–2025
020 mil.40 mil.60 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20241 844 001 €
202333 499 €
202256 002 €
202149 500 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 mil.40 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
20212022202320242025
Tržby (čistý obrat)53 005 85151 853 18948 174 61337 004 01744 060 019
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 056 425459 922986 488-1 084 738102 680
Výsledok hospodárenia minulých rokov15 109 77117 110 19417 536 61716 679 10415 594 363
Spolu majetok30 747 95730 923 09827 465 46325 819 91530 561 956
Záväzky spolu13 467 63413 231 4098 825 21510 103 34814 743 031
Vlastné imanie spolu17 279 31217 683 23218 636 22115 707 48215 810 159
Vypočítané dividendy49 50056 00233 4991 844 0010

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok21

Podobné firmy

Zhrnutie: IMC Slovakia, s.r.o.

Prehľad

IMC Slovakia, s.r.o. (IČO 31632220) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Považská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 250 – 499 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 99 582 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 44 060 019 €, čo je o 19,1 % viac ako rok predtým (37 004 017 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 102 680 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 659 369 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 561 956 € a vlastné imanie 15 810 159 € (miera samofinancovania 51,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

IMC Slovakia, s.r.o. – IČO 31632220 — icoprofil.sk