K TRANS, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 163 163 | 170 127 | 214 042 | 280 520 | 303 804 | 272 973 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 14 700 | 10 691 | 6 682 | 2 672 |
| Spolu majetok | 163 163 | 170 127 | 228 742 | 291 211 | 310 486 | 275 645 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 116 271 | 105 869 | 152 720 | 201 294 | 206 318 | 157 756 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 16 388 | 37 935 | 55 303 | 67 066 | 80 961 | 95 212 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 22 682 | 17 367 | 11 763 | 13 895 | 14 251 | 13 721 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 183 | 2 317 | 2 317 | 2 317 | 2 317 | 2 317 |
| Vlastné imanie spolu | 46 892 | 64 258 | 76 022 | 89 917 | 104 168 | 117 889 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 576 072 | 661 125 | 823 295 | 977 995 | 933 257 | 623 802 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 27 119 | 22 258 | 15 615 | 18 841 | 23 751 | 23 184 |
| EBITDA | 27 119 | 22 258 | 16 951 | 22 850 | 27 760 | 27 193 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 26 714 | 21 863 | 14 914 | 17 636 | 18 110 | 17 561 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 22 682 | 17 367 | 11 763 | 13 895 | 14 251 | 13 721 |
| Osobné náklady | 15 476 | 13 544 | 28 258 | 33 754 | 28 147 | 13 295 |
| Odpisy | 0 | 0 | 1 336 | 4 009 | 4 009 | 4 009 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: K TRANS, spol. s r.o.
Prehľad
K TRANS, spol. s r.o. (IČO 31637981) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 623 802 €, čo je o 33,2 % menej ako rok predtým (933 257 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 721 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 295 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 275 645 € a vlastné imanie 117 889 € (miera samofinancovania 42,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.