Cyklošport, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 134 803 | 90 092 | 100 012 | 55 436 | 75 208 | 55 748 |
| Neobežný majetok spolu | 35 727 | 80 852 | 80 852 | 80 852 | 39 685 | 39 685 |
| Spolu majetok | 170 530 | 170 944 | 180 864 | 136 288 | 114 893 | 95 433 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 38 487 | 23 643 | 70 153 | 47 161 | 40 719 | 19 578 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 243 | 139 | -5 003 | -38 393 | -71 777 | -89 730 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 455 | -5 142 | -33 390 | -33 384 | -17 953 | -25 838 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 125 192 | 145 665 | 142 465 | 154 265 | 157 265 | 184 784 |
| Vlastné imanie spolu | 132 043 | 147 301 | 110 711 | 89 127 | 74 174 | 75 855 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 229 328 | 217 625 | 225 523 | 164 969 | 181 577 | 153 404 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 471 | -3 332 | -31 248 | -29 667 | -13 553 | -22 563 |
| EBITDA | 7 146 | -3 332 | -31 248 | -29 667 | -13 553 | -22 563 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 842 | -5 142 | -33 390 | -33 384 | -17 953 | -25 838 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 455 | -5 142 | -33 390 | -33 384 | -17 953 | -25 838 |
| Osobné náklady | 16 379 | 17 380 | 17 691 | 26 485 | 29 799 | 30 718 |
| Odpisy | 1 675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Cyklošport, s.r.o.
Prehľad
Cyklošport, s.r.o. (IČO 31639089) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s ostatným novým tovarom (SK NACE 4778). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 153 404 €, čo je o 15,5 % menej ako rok predtým (181 577 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 25 838 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 718 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 95 433 € a vlastné imanie 75 855 € (miera samofinancovania 79,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.