NARVA B.E.L. Slovakia s.r.o.Aktívna

IČO 31642454Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1996Zvolen

Finančný prehľad

92 097 €-20,0%
Tržby 2025
-4,5%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu44 24346 34943 92664 04368 47270 031
Neobežný majetok spolu5 3864 0116 5524 1761 91726 502
Spolu majetok49 62950 36050 47868 21970 38996 533
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu37 65442 27437 13249 35848 05866 716
Základné imanie9 2959 2959 2959 2959 2959 295
Výsledok hospodárenia minulých rokov-4 7551 750-2 1393 1238 63712 107
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)6 506-3 8885 2615 5143 4707 486
Fondy a ostatné vlastné imanie929929929929929929
Vlastné imanie spolu11 9758 08613 34618 86122 33129 817
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)115 88899 275101 512104 335115 10392 097
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti6 924-3 6095 6136 6054 9598 747
EBITDA7 039-2 2347 0718 9817 21910 292
Výsledok hospodárenia pred zdanením6 655-3 8885 3436 3354 6898 489
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie6 506-3 8885 2615 5143 4707 486
Osobné náklady18 77217 4588 664000
Odpisy1151 3751 4582 3762 2601 545
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: NARVA B.E.L. Slovakia s.r.o.

Prehľad

NARVA B.E.L. Slovakia s.r.o. (IČO 31642454) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 9 295 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 92 097 €, čo je o 20,0 % menej ako rok predtým (115 103 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 486 € (8,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 96 533 € a vlastné imanie 29 817 € (miera samofinancovania 30,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

NARVA B.E.L. Slovakia s.r.o. – IČO 31642454 — icoprofil.sk