M O N T A N A, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 262 501 | 275 212 | 278 572 | 219 029 | 132 151 | 149 898 |
| Neobežný majetok spolu | 107 177 | 116 118 | 103 947 | 154 511 | 121 232 | 98 496 |
| Spolu majetok | 369 678 | 391 330 | 382 519 | 373 540 | 253 383 | 248 394 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 497 860 | 514 269 | 540 549 | 569 772 | 462 400 | 469 102 |
| Základné imanie | 71 002 | 71 002 | 71 002 | 71 002 | 71 002 | 71 002 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -222 805 | -208 957 | -203 714 | -238 805 | -277 007 | -289 792 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 848 | 5 243 | -35 091 | -38 202 | -12 785 | -11 691 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 9 773 | 9 773 | 9 773 | 9 773 | 9 773 | 9 773 |
| Vlastné imanie spolu | -128 182 | -122 939 | -158 030 | -196 232 | -209 017 | -220 708 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 292 543 | 264 276 | 354 740 | 266 850 | 279 706 | 296 603 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 21 259 | 11 470 | -29 543 | -31 776 | -4 215 | -2 977 |
| EBITDA | 37 037 | 30 539 | -7 381 | -8 542 | 25 577 | 22 919 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 15 513 | 6 134 | -35 091 | -38 202 | -10 865 | -9 771 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 848 | 5 243 | -35 091 | -38 202 | -12 785 | -11 691 |
| Osobné náklady | 88 859 | 89 671 | 121 290 | 85 851 | 88 253 | 104 878 |
| Odpisy | 15 778 | 19 069 | 22 162 | 23 234 | 29 792 | 25 896 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: M O N T A N A, spol. s r.o.
Prehľad
M O N T A N A, spol. s r.o. (IČO 31643442) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Špania Dolina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 71 002 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 296 603 €, čo je o 6,0 % viac ako rok predtým (279 706 €). Rok 2025 skončil stratou 11 691 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 104 878 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-220 708 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.