DAES, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 23 200 € (33 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 190 772 | 211 899 | 240 138 | 219 664 | 208 719 |
| Neobežný majetok spolu | 17 222 | 15 863 | 14 505 | 13 147 | 37 141 |
| Spolu majetok | 208 947 | 228 414 | 255 456 | 233 744 | 247 715 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 106 570 | 105 213 | 124 617 | 136 715 | 174 553 |
| Základné imanie | 16 599 | 16 599 | 16 599 | 16 599 | 16 599 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 47 074 | 47 074 | 47 074 | 47 074 | 47 074 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 25 194 | 49 272 | 56 982 | 23 200 | -667 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 13 373 | 10 156 | 10 156 | 10 156 | 10 156 |
| Vlastné imanie spolu | 102 240 | 123 101 | 130 811 | 97 029 | 73 162 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 569 616 | 520 446 | 513 204 | 448 591 | 457 152 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 35 646 | 65 722 | 75 673 | 33 221 | 4 266 |
| EBITDA | 37 005 | 67 080 | 77 031 | 34 579 | 9 953 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 32 502 | 62 739 | 72 640 | 29 905 | 1 253 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 25 194 | 49 272 | 56 982 | 23 200 | -667 |
| Osobné náklady | 103 048 | 63 821 | 53 506 | 57 917 | 76 000 |
| Odpisy | 1 359 | 1 358 | 1 358 | 1 358 | 5 687 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 25 194 | 49 272 | 56 982 | 23 200 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DAES, s.r.o.
Prehľad
DAES, s.r.o. (IČO 31644317) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 16 599 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 457 152 €, čo je o 1,9 % viac ako rok predtým (448 591 €). Od roku 2020 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 5,4 % ročne. Rok 2024 skončil stratou 667 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 76 000 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 247 715 € a vlastné imanie 73 162 € (miera samofinancovania 29,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.