SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 6 298 464 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 25 205 264 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 97 153 046 | 116 395 210 | 122 966 131 | 124 968 525 | 134 029 300 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 298 117 | -125 520 | 4 491 054 | 6 298 405 | 5 090 929 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 195 | 4 831 | -120 689 | 5 687 | 5 628 |
| Spolu majetok | 63 862 982 | 66 413 455 | 70 266 162 | 70 929 515 | 48 754 241 |
| Záväzky spolu | 13 355 096 | 19 059 543 | 18 478 014 | 16 812 666 | 21 103 895 |
| Vlastné imanie spolu | 49 728 350 | 46 634 161 | 51 125 215 | 53 508 047 | 27 095 248 |
| Vypočítané dividendy | 3 621 265 | 2 968 669 | 0 | 3 915 573 | 6 298 464 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok21
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.
Prehľad
SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s. (IČO 31651321) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1992 a pôsobí 34 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba mliečnych výrobkov (SK NACE 1051). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 250 – 499 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 16 634 787 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 134 029 300 €, čo je o 7,3 % viac ako rok predtým (124 968 525 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 090 929 € (3,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 711 021 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 48 754 241 € a vlastné imanie 27 095 248 € (miera samofinancovania 55,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.