S L O V A K , a.s. KošiceAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 100 000 € (81 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 52 265 | 45 961 | 45 362 | 50 265 | 58 348 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 399 495 | 391 254 | 246 922 | 101 244 | 107 374 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 29 797 | 29 292 | 20 545 | 22 467 | 23 711 |
| Spolu majetok | 562 559 | 537 839 | 386 577 | 243 046 | 251 841 |
| Záväzky spolu | 7 012 | 5 085 | 6 902 | 7 127 | 8 548 |
| Vlastné imanie spolu | 555 547 | 532 754 | 379 675 | 235 919 | 243 293 |
| Vypočítané dividendy | 400 000 | 400 000 | 400 001 | 245 000 | 100 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2026 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2026 Úč POD · 12 str.
- 2026 Úč POD
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: S L O V A K , a.s. Košice
Prehľad
S L O V A K , a.s. Košice (IČO 31652581) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1992 a pôsobí 34 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Šaca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 66 400 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 58 348 €, čo je o 16,1 % viac ako rok predtým (50 265 €). Od roku 2021 do roku 2026 tržby rástli v priemere o 4,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2026). Zisk po zdanení za rok 2026 bol 107 374 € (184 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2026 boli 40 044 €. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 251 841 € a vlastné imanie 243 293 € (miera samofinancovania 96,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.