ART PLAST, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 319 | 213 414 | 94 139 | 95 711 | 130 297 | 119 579 |
| Neobežný majetok spolu | 2 262 | 2 066 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 13 737 | 215 626 | 94 284 | 95 785 | 130 538 | 119 843 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 54 889 | 255 912 | 130 486 | 131 601 | 175 634 | 168 405 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -107 977 | -119 109 | -118 243 | -114 161 | -113 774 | -123 380 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -11 132 | 866 | 4 083 | 387 | -9 280 | -3 140 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 71 318 | 71 318 | 71 318 | 71 318 | 71 318 | 71 318 |
| Vlastné imanie spolu | -41 152 | -40 286 | -36 202 | -35 816 | -45 096 | -48 562 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 193 911 | 360 781 | 309 403 | 177 568 | 135 084 | 10 032 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 269 | 7 534 | 10 774 | 9 335 | -4 126 | -2 083 |
| EBITDA | -1 765 | 7 729 | 12 840 | 9 335 | -4 126 | -2 083 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -10 846 | 959 | 4 206 | 490 | -8 320 | -2 800 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -11 132 | 866 | 4 083 | 387 | -9 280 | -3 140 |
| Osobné náklady | 66 072 | 68 692 | 62 042 | 61 951 | 45 438 | 4 |
| Odpisy | 2 504 | 195 | 2 066 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ART PLAST, spol. s r.o.
Prehľad
ART PLAST, spol. s r.o. (IČO 31667678) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných plastových výrobkov (SK NACE 2226).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 032 €, čo je o 92,6 % menej ako rok predtým (135 084 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 44,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 3 140 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-48 562 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.