INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRADAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 147 790 | 217 245 | 84 611 | 82 753 | 182 915 | 60 339 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | -1 215 | 15 264 | 9 714 | 4 163 | 0 |
| Spolu majetok | 147 790 | 216 030 | 99 875 | 93 774 | 189 897 | 62 995 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 171 144 | 230 604 | 99 304 | 93 427 | 213 523 | 91 774 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -67 203 | -62 914 | -32 103 | -31 990 | -31 893 | -30 265 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 289 | 8 780 | 114 | 97 | 1 627 | -5 154 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 32 920 | 32 920 | 25 920 | 25 600 | — | — |
| Vlastné imanie spolu | -23 354 | -14 574 | 571 | 347 | -23 626 | -28 779 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 575 666 | 635 521 | 762 411 | 663 847 | 464 657 | 649 729 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 666 | 9 732 | 1 916 | 2 512 | 3 063 | -3 728 |
| EBITDA | 11 546 | 11 120 | 7 467 | 8 063 | 8 614 | 435 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 289 | 8 780 | 746 | 1 153 | 1 688 | -5 154 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 289 | 8 780 | 114 | 97 | 1 627 | -5 154 |
| Osobné náklady | 219 487 | 237 119 | 295 769 | 288 812 | 207 666 | 283 823 |
| Odpisy | 5 880 | 1 388 | 5 551 | 5 551 | 5 551 | 4 163 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD
Prehľad
INTERIER TATRY, spoločnosť s ručením obmedzeným, POPRAD (IČO 31678599) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 649 729 €, čo je o 39,8 % viac ako rok predtým (464 657 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 5 154 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 283 823 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-28 779 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.