PROFIT CAR, spoločnosť s ručením obmedzenýmAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 14 846 | 13 677 | 12 720 | 11 177 | 9 147 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 14 846 | 13 677 | 12 720 | 11 177 | 9 147 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 300 | 300 | 300 | 811 | 521 |
| Základné imanie | 24 700 | 24 700 | 24 700 | 24 700 | 24 700 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -10 496 | -10 581 | -11 433 | -12 474 | -14 512 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 232 | -852 | -957 | -1 970 | -1 672 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 |
| Vlastné imanie spolu | 14 546 | 13 377 | 12 420 | 10 366 | 8 626 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 6 255 | 6 046 | 5 215 | 6 068 | 4 942 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 427 | -715 | -735 | -1 363 | -1 193 |
| EBITDA | 427 | -715 | -735 | -1 363 | -1 193 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 232 | -852 | -957 | -1 630 | -1 332 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 232 | -852 | -957 | -1 970 | -1 672 |
| Osobné náklady | 912 | 1 026 | 0 | 1 276 | 589 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PROFIT CAR, spoločnosť s ručením obmedzeným
Prehľad
PROFIT CAR, spoločnosť s ručením obmedzeným (IČO 31679781) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 24 700 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 942 €, čo je o 18,6 % menej ako rok predtým (6 068 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 672 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 589 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 147 € a vlastné imanie 8 626 € (miera samofinancovania 94,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.