DEMOLEX, spoločnosť s ručením obmedzenýmAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 311 € (<1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 399 348 | 350 095 | 471 854 | 376 360 | 368 845 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 168 868 | 145 025 | 217 324 | 157 167 | 147 220 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 891 847 | 960 014 | 296 650 | 262 811 | 418 667 |
| Spolu majetok | 1 141 381 | 1 185 289 | 615 261 | 478 565 | 626 747 |
| Záväzky spolu | 12 788 | 12 372 | 66 220 | 23 520 | 25 793 |
| Vlastné imanie spolu | 1 128 593 | 1 172 917 | 549 041 | 455 045 | 600 954 |
| Vypočítané dividendy | 500 | 100 701 | 808 389 | 251 163 | 1 311 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: DEMOLEX, spoločnosť s ručením obmedzeným
Prehľad
DEMOLEX, spoločnosť s ručením obmedzeným (IČO 31681140) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Čečejovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: demolácia (SK NACE 4311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 368 845 €, čo je o 2,0 % menej ako rok predtým (376 360 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 147 220 € (39,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 119 857 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 626 747 € a vlastné imanie 600 954 € (miera samofinancovania 95,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.