HASMA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 599 175 € (20 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 7 633 360 | 8 999 016 | 9 318 870 | 10 681 259 | 11 456 114 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 197 303 | 152 585 | 342 756 | 498 549 | 567 762 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 321 136 | 2 368 439 | 2 445 876 | 2 545 876 | 2 445 250 |
| Spolu majetok | 4 467 665 | 5 012 155 | 5 265 220 | 5 464 600 | 5 859 846 |
| Záväzky spolu | 1 776 996 | 2 318 901 | 2 304 358 | 2 247 945 | 2 674 604 |
| Vlastné imanie spolu | 2 690 669 | 2 693 254 | 2 960 862 | 3 216 655 | 3 185 242 |
| Vypočítané dividendy | 79 999 | 150 000 | 75 148 | 242 756 | 599 175 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: HASMA, s.r.o.
Prehľad
HASMA, s.r.o. (IČO 31684211) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Krompachy. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba elektrických distribučných a kontrolných zariadení (SK NACE 2712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 20 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 456 114 €, čo je o 7,3 % viac ako rok predtým (10 681 259 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 567 762 € (5,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 080 237 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 859 846 € a vlastné imanie 3 185 242 € (miera samofinancovania 54,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.