Stavebná a obchodná spoločnosť s.r.o. HertníkAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 733 | 17 957 | 20 196 | 20 544 | 27 618 | 44 411 |
| Neobežný majetok spolu | 11 923 | 11 923 | 11 923 | 14 756 | 9 323 | 8 499 |
| Spolu majetok | 33 656 | 29 880 | 32 119 | 35 300 | 36 941 | 52 910 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 643 | 1 479 | 5 901 | 1 227 | 721 | 9 382 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 21 679 | 26 374 | 21 761 | 19 580 | 27 434 | 29 580 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 695 | -4 612 | -2 182 | 7 854 | 2 147 | 7 309 |
| Vlastné imanie spolu | 33 013 | 28 401 | 26 218 | 34 073 | 36 220 | 43 528 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 000 | 12 300 | 13 500 | 14 700 | 15 900 | 17 100 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 758 | -4 554 | -2 105 | 7 921 | 2 559 | 8 036 |
| EBITDA | 4 758 | -4 554 | -2 105 | 8 088 | 2 559 | 8 860 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 695 | -4 612 | -2 182 | 7 854 | 2 487 | 7 970 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 695 | -4 612 | -2 182 | 7 854 | 2 147 | 7 309 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 167 | 0 | 824 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Stavebná a obchodná spoločnosť s.r.o. Hertník
Prehľad
Stavebná a obchodná spoločnosť s.r.o. Hertník (IČO 31685978) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 100 €, čo je o 7,5 % viac ako rok predtým (15 900 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 309 € (42,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 52 910 € a vlastné imanie 43 528 € (miera samofinancovania 82,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.