paff staff haff s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 40 231 | 46 845 | 1 432 674 | 2 225 700 | 2 225 700 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 40 231 | 46 845 | 1 432 674 | 2 225 700 | 2 225 700 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 6 096 | 35 068 | 1 438 429 | 2 168 561 | 2 168 561 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 680 | 1 680 | 0 | 0 | -106 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 22 432 | 74 | -5 755 | -106 | 0 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 3 384 | 3 384 | — | 57 245 | 57 245 |
| Vlastné imanie spolu | 34 135 | 11 777 | -5 755 | 57 139 | 57 139 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 233 478 | 77 711 | 1 254 599 | 655 372 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 26 262 | 105 | -5 755 | -106 | 0 |
| EBITDA | 26 262 | 105 | -5 755 | -106 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 26 262 | 94 | -5 755 | -106 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 22 432 | 74 | -5 755 | -106 | 0 |
| Osobné náklady | 11 634 | 2 608 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 22 432 | 1 754 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: paff staff haff s.r.o.
Prehľad
paff staff haff s.r.o. (IČO 31688276) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 50 000 €.
Hospodárenie
V roku 2023 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 2 225 700 € a vlastné imanie 57 139 € (miera samofinancovania 2,6 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2023 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze. Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.