KVADREX, s.r.o. Dlhá VesAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 57 590 | 59 658 | 70 782 | 76 019 | 69 438 | 75 895 |
| Neobežný majetok spolu | 11 783 | 7 496 | 4 948 | 4 948 | 4 948 | 4 948 |
| Spolu majetok | 69 373 | 67 154 | 75 730 | 80 967 | 74 386 | 80 843 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 26 276 | 28 268 | 51 979 | 70 068 | 55 824 | 60 305 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 37 | -15 221 | -39 432 | -54 567 | -67 419 | -79 756 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -15 258 | -24 211 | -15 135 | -12 852 | -12 337 | 1 976 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 51 679 | 71 679 | 71 679 | 71 679 | 91 679 | 91 679 |
| Vlastné imanie spolu | 43 097 | 38 886 | 23 751 | 10 899 | 18 562 | 20 538 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 106 637 | 110 980 | 109 042 | 117 451 | 128 475 | 126 276 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -14 424 | -23 776 | -14 856 | -12 623 | -11 124 | 3 162 |
| EBITDA | -10 135 | -19 487 | -12 355 | -12 623 | -11 124 | 3 162 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 258 | -24 211 | -15 135 | -12 852 | -11 377 | 2 936 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -15 258 | -24 211 | -15 135 | -12 852 | -12 337 | 1 976 |
| Osobné náklady | 20 976 | 22 098 | 24 227 | 19 560 | 13 108 | 11 237 |
| Odpisy | 4 289 | 4 289 | 2 501 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: KVADREX, s.r.o. Dlhá Ves
Prehľad
KVADREX, s.r.o. Dlhá Ves (IČO 31688951) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Dlhá Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel (SK NACE 4782). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 126 276 €, čo je o 1,7 % menej ako rok predtým (128 475 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 976 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 237 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 80 843 € a vlastné imanie 20 538 € (miera samofinancovania 25,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.