Lesy Jasov, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 104 999 € (22 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 284 108 | 1 728 165 | 1 796 239 | 1 997 454 | 2 073 997 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 240 | 16 635 | 117 299 | 255 745 | 112 572 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 106 426 | 101 186 | 120 021 | 230 319 | 381 065 |
| Spolu majetok | 757 757 | 706 253 | 679 632 | 761 150 | 1 009 597 |
| Záväzky spolu | 574 687 | 517 357 | 382 046 | 225 628 | 471 960 |
| Vlastné imanie spolu | 145 186 | 161 821 | 281 320 | 530 064 | 537 637 |
| Vypočítané dividendy | 130 000 | 0 | 0 | 7 001 | 104 999 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Lesy Jasov, s.r.o.
Prehľad
Lesy Jasov, s.r.o. (IČO 31695868) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Jasov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ťažba dreva (SK NACE 0220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 40 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 073 997 €, čo je o 3,8 % viac ako rok predtým (1 997 454 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 112 572 € (5,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 464 194 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 009 597 € a vlastné imanie 537 637 € (miera samofinancovania 53,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.