B.M.G. INVEST s. r. o.V konkurze
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2020Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2020
| 2019 | 2020 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 7 280 350 | 2 733 385 |
| Neobežný majetok spolu | 9 614 | 9 614 |
| Spolu majetok | 7 289 964 | 2 742 999 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 316 854 357 | 14 261 555 |
| Základné imanie | 165 970 | 165 970 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -441 216 385 | -309 730 363 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 131 486 022 | 298 045 837 |
| Vlastné imanie spolu | -309 564 393 | -11 518 556 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 131 485 365 | 298 046 525 |
| EBITDA | 131 485 365 | 298 046 525 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 131 486 022 | 298 045 837 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 131 486 022 | 298 045 837 |
| Osobné náklady | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||
| Vypočítané dividendy | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: B.M.G. INVEST s. r. o.
Prehľad
B.M.G. INVEST s. r. o. (IČO 31701493) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: finančný lízing (SK NACE 6491).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 165 970 €.
Hospodárenie
V roku 2020 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2020 bol 298 045 837 €.
Na čo upozorniť
Stav v registri: v konkurze. Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2020 záporné (-11 518 556 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2020.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.