ČINGOV TOUR, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 422 505 | 898 835 | 1 127 030 | 1 349 936 | 1 348 506 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -39 286 | 68 527 | 114 274 | 24 588 | 34 933 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 88 283 | 0 | 68 527 | 50 700 | 75 286 |
| Spolu majetok | 1 302 960 | 1 262 473 | 1 290 852 | 1 183 382 | 1 255 415 |
| Záväzky spolu | 370 073 | 195 391 | 131 979 | 136 726 | 112 386 |
| Vlastné imanie spolu | 932 887 | 952 417 | 1 066 691 | 977 006 | 1 011 938 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 48 997 | 0 | 114 273 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: ČINGOV TOUR, spol. s r.o.
Prehľad
ČINGOV TOUR, spol. s r.o. (IČO 31704298) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Smižany-Hradisko. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: hotelové a podobné ubytovanie (SK NACE 5510). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 185 886 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 348 506 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 34 933 € (2,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 439 740 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 255 415 € a vlastné imanie 1 011 938 € (miera samofinancovania 80,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.