KÚPELE LUČIVNÁ, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 176 401 | 1 642 853 | 2 416 846 | 2 472 687 | 2 473 903 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -533 122 | -296 208 | -525 528 | 63 500 | 155 574 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 884 207 | -3 417 329 | -3 713 537 | -4 239 065 | -4 175 566 |
| Spolu majetok | 5 932 042 | 5 702 989 | 5 613 239 | 5 297 147 | 5 520 511 |
| Záväzky spolu | 3 466 839 | 3 541 720 | 3 983 864 | 3 605 995 | 3 673 899 |
| Vlastné imanie spolu | 2 451 702 | 2 154 779 | 1 628 592 | 1 691 006 | 1 846 579 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok17
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: KÚPELE LUČIVNÁ, a.s.
Prehľad
KÚPELE LUČIVNÁ, a.s. (IČO 31714480) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Lučivná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatná zdravotná starostlivosť i. n. (SK NACE 8699). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 5 864 434 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 473 903 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 155 574 € (6,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 794 437 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 520 511 € a vlastné imanie 1 846 579 € (miera samofinancovania 33,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.