Kairos s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 3 382 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 467 | 2 596 | 5 459 | 2 421 | 46 090 | 77 461 |
| Neobežný majetok spolu | 16 298 | 16 298 | 16 298 | 16 298 | 16 298 | 96 383 |
| Spolu majetok | 20 765 | 18 894 | 21 757 | 18 719 | 62 388 | 173 844 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 47 205 | 37 487 | 31 912 | 2 300 | 5 982 | 84 906 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -77 775 | -70 416 | -62 569 | 0 | 0 | 21 588 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 359 | 7 847 | 8 437 | -3 133 | 21 588 | 35 914 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 37 337 | 37 337 | 37 337 | 12 912 | 28 178 | 24 796 |
| Vlastné imanie spolu | -26 440 | -18 593 | -10 155 | 16 419 | 56 406 | 88 938 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 11 400 | 11 400 | 12 400 | 14 050 | 48 037 | 72 210 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 471 | 9 267 | 10 090 | -2 944 | 25 483 | 45 681 |
| EBITDA | 9 196 | 9 267 | 10 090 | -2 944 | 25 483 | 60 073 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 312 | 9 103 | 9 926 | -3 133 | 24 845 | 39 998 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 359 | 7 847 | 8 437 | -3 133 | 21 588 | 35 914 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 725 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 392 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kairos s.r.o.
Prehľad
Kairos s.r.o. (IČO 31714625) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Trebišov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami (SK NACE 4684).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 72 210 €, čo je o 50,3 % viac ako rok predtým (48 037 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 44,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 35 914 € (49,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 173 844 € a vlastné imanie 88 938 € (miera samofinancovania 51,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.