Q-CLINIC OÁZA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 463 142 | 1 725 948 | 2 481 628 | 3 079 116 | 3 917 459 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 171 905 | 8 255 | 228 900 | 125 795 | 199 569 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -91 204 | 79 140 | 87 392 | 316 292 | 442 087 |
| Spolu majetok | 788 141 | 870 638 | 1 393 242 | 1 734 467 | 1 618 927 |
| Záväzky spolu | 575 841 | 650 084 | 943 754 | 1 159 184 | 843 049 |
| Vlastné imanie spolu | 212 300 | 220 554 | 449 488 | 575 283 | 774 853 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Q-CLINIC OÁZA s. r. o.
Prehľad
Q-CLINIC OÁZA s. r. o. (IČO 31716857) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatná zdravotná starostlivosť i. n. (SK NACE 8699). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 78 372 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 917 459 €, čo je o 27,2 % viac ako rok predtým (3 079 116 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 32,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 199 569 € (5,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 105 956 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 618 927 € a vlastné imanie 774 853 € (miera samofinancovania 47,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.