TAMPEX Co., s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 171 | 3 590 | 3 360 | 3 325 | 5 932 | 3 949 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 171 | 3 590 | 3 360 | 3 325 | 5 932 | 3 949 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 031 | 3 252 | 2 817 | 3 193 | 3 608 | 3 612 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 050 | -6 713 | -6 515 | -6 311 | -6 799 | -4 529 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 337 | 198 | 205 | -410 | 2 270 | -1 987 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 | 214 |
| Vlastné imanie spolu | 140 | 338 | 543 | 132 | 2 324 | 337 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 945 | 7 465 | 10 065 | 4 985 | 8 661 | 5 279 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 469 | 295 | 302 | -349 | 2 724 | -1 593 |
| EBITDA | 469 | 295 | 302 | -349 | 2 724 | -1 593 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 407 | 233 | 241 | -410 | 2 670 | -1 647 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 337 | 198 | 205 | -410 | 2 270 | -1 987 |
| Osobné náklady | 4 303 | 5 058 | 5 738 | 5 515 | 5 715 | 7 097 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TAMPEX Co., s. r. o.
Prehľad
TAMPEX Co., s. r. o. (IČO 31722512) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 279 €, čo je o 39,0 % menej ako rok predtým (8 661 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 16,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 987 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 097 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 949 € a vlastné imanie 337 € (miera samofinancovania 8,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.