BAUSAD, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 630 870 | 666 627 | 1 046 008 | 1 096 249 | 1 117 164 | 1 083 077 | 1 012 034 |
| Neobežný majetok spolu | 158 981 | 365 202 | 369 331 | 297 580 | 274 129 | 295 462 | 274 294 |
| Spolu majetok | 801 998 | 1 048 702 | 1 430 161 | 1 410 633 | 1 407 699 | 1 416 618 | 1 317 741 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 230 937 | 416 116 | 707 662 | 732 970 | 593 267 | 424 418 | 297 670 |
| Základné imanie | 6 307 | 6 307 | 6 307 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 409 416 | 503 284 | 564 049 | 370 352 | 608 794 | 746 543 | 923 331 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 93 868 | 60 765 | 89 913 | 238 442 | 137 749 | 176 788 | 27 871 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 62 230 | 62 230 | 62 230 | 62 230 | 62 230 | 62 230 | 62 230 |
| Vlastné imanie spolu | 571 821 | 632 586 | 722 499 | 677 663 | 815 412 | 992 200 | 1 020 071 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 295 192 | 2 186 648 | 2 690 048 | 2 954 059 | 2 585 668 | 3 125 810 | 2 222 170 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 118 708 | 80 284 | 117 655 | 303 994 | 182 174 | 222 036 | 38 035 |
| EBITDA | 149 534 | 110 558 | 163 243 | 352 170 | 229 577 | 275 263 | 79 725 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 119 034 | 77 405 | 114 761 | 301 203 | 178 788 | 221 532 | 36 451 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 93 868 | 60 765 | 89 913 | 238 442 | 137 749 | 176 788 | 27 871 |
| Osobné náklady | 153 781 | 174 309 | 197 867 | 205 083 | 234 563 | 313 674 | 233 459 |
| Odpisy | 30 826 | 30 274 | 45 588 | 48 176 | 47 403 | 53 227 | 41 690 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 283 278 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BAUSAD, spol. s r.o.
Prehľad
BAUSAD, spol. s r.o. (IČO 31727671) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 222 170 €, čo je o 28,9 % menej ako rok predtým (3 125 810 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 27 871 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 7 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 233 459 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 317 741 € a vlastné imanie 1 020 071 € (miera samofinancovania 77,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.