Strojár, s.r.o.Aktívna

IČO 31729746Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1996Košice

Finančný prehľad

728 851 €+6,1%
Tržby 2025
+12,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
202225 000 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0250 tis.500 tis.750 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu132 746150 72482 89634 17153 458117 115
Neobežný majetok spolu570 568534 066589 657545 149498 515444 738
Spolu majetok703 314684 790672 553579 320551 973561 853
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu386 781413 504402 445308 264278 145356 112
Základné imanie6 6406 6406 6406 6406 6406 640
Výsledok hospodárenia minulých rokov331 608309 229238 982262 804263 753266 323
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-22 379-45 24723 8229482 771-67 886
Fondy a ostatné vlastné imanie664664664664664664
Vlastné imanie spolu316 533271 286270 108271 056273 828205 741
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)412 127379 142561 827730 448686 650728 851
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-19 235-42 52126 9519 0628 208-60 147
EBITDA27 137-6 02065 15263 63654 842-6 370
Výsledok hospodárenia pred zdanením-22 379-45 24723 8222 8302 771-67 886
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-22 379-45 24723 8229482 771-67 886
Osobné náklady179 936181 337186 727239 755262 462267 487
Odpisy46 37236 50138 20154 57446 63453 777
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—025 000000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Strojár, s.r.o.

Prehľad

Strojár, s.r.o. (IČO 31729746) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 728 851 €, čo je o 6,1 % viac ako rok predtým (686 650 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 67 886 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 267 487 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 561 853 € a vlastné imanie 205 741 € (miera samofinancovania 36,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Strojár, s.r.o. – IČO 31729746 — icoprofil.sk