NaZ TRANS, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 123 642 | 121 570 | 117 312 | 113 783 | 109 142 | 133 096 |
| Neobežný majetok spolu | 67 320 | 108 275 | 76 076 | 37 865 | 80 493 | 118 201 |
| Spolu majetok | 190 962 | 229 845 | 193 388 | 151 648 | 189 635 | 251 297 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 172 816 | 209 002 | 175 821 | 142 302 | 178 522 | 219 443 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 028 | 10 842 | 13 540 | 10 263 | 1 322 | 3 809 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -11 186 | 2 697 | -3 277 | -8 221 | 2 487 | 10 741 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 10 664 |
| Vlastné imanie spolu | 18 146 | 20 843 | 17 567 | 9 346 | 11 113 | 31 854 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 317 825 | 374 658 | 342 341 | 340 725 | 334 272 | 344 055 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 806 | 12 611 | 6 491 | 3 | 13 918 | 26 523 |
| EBITDA | 9 833 | 42 562 | 38 690 | 34 901 | 55 178 | 59 315 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -10 434 | 2 697 | -2 340 | -8 107 | 4 407 | 13 925 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -11 186 | 2 697 | -3 277 | -8 221 | 2 487 | 10 741 |
| Osobné náklady | 46 109 | 57 636 | 54 626 | 56 624 | 55 349 | 62 971 |
| Odpisy | 11 639 | 29 951 | 32 199 | 34 898 | 41 260 | 32 792 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 720 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NaZ TRANS, spol. s r.o.
Prehľad
NaZ TRANS, spol. s r.o. (IČO 31735428) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Svinica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 344 055 €, čo je o 2,9 % viac ako rok predtým (334 272 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 741 € (3,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 62 971 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 251 297 € a vlastné imanie 31 854 € (miera samofinancovania 12,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.