CET PLUS spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 73 378 | 164 782 | 201 811 | 373 914 | 496 547 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 214 | 11 361 | 30 710 | 138 968 | 138 710 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -15 929 | -9 080 | 1 145 | 30 315 | 162 333 |
| Spolu majetok | 367 098 | 419 195 | 468 004 | 830 636 | 960 664 |
| Záväzky spolu | 362 394 | 403 130 | 421 229 | 644 893 | 636 211 |
| Vlastné imanie spolu | 4 704 | 16 065 | 46 775 | 185 743 | 324 453 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CET PLUS spol. s r.o.
Prehľad
CET PLUS spol. s r.o. (IČO 34105204) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1994 a pôsobí 32 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 700 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 496 547 €, čo je o 32,8 % viac ako rok predtým (373 914 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 51,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 138 710 € (27,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 43 546 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 960 664 € a vlastné imanie 324 453 € (miera samofinancovania 33,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.