S.T.S. NITRA, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 1 200 € (<1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 278 088 | 279 392 | 281 906 | 284 023 | 291 197 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 876 | 20 556 | 4 513 | 503 | 3 186 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 466 526 | 439 360 | 458 616 | 462 629 | 461 932 |
| Spolu majetok | 724 981 | 693 836 | 681 976 | 683 115 | 668 155 |
| Záväzky spolu | 129 356 | 116 697 | 101 624 | 102 760 | 85 814 |
| Vlastné imanie spolu | 595 625 | 577 139 | 580 352 | 580 355 | 582 341 |
| Vypočítané dividendy | 40 800 | 39 042 | 1 300 | 500 | 1 200 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: S.T.S. NITRA, spol. s r.o.
Prehľad
S.T.S. NITRA, spol. s r.o. (IČO 34114939) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 291 197 €, čo je o 2,5 % viac ako rok predtým (284 023 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 186 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 141 869 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 668 155 € a vlastné imanie 582 341 € (miera samofinancovania 87,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.