ADORAX, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 15 001 € (50 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 104 | 15 109 | 65 692 | 109 029 | 38 189 | 40 695 |
| Neobežný majetok spolu | 8 251 | 4 153 | 1 302 | 2 268 | 1 885 | 1 501 |
| Spolu majetok | 22 355 | 19 262 | 66 994 | 111 297 | 40 074 | 42 196 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 170 | 4 292 | 40 852 | 62 259 | 2 974 | 13 367 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 4 881 | 0 | 0 | 23 735 | 14 796 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 882 | 2 786 | 18 839 | 41 735 | 6 062 | 6 730 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 12 185 | 14 970 | 26 142 | 49 038 | 37 100 | 28 829 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 53 133 | 29 922 | 87 504 | 209 283 | 70 163 | 71 834 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 940 | 3 739 | 23 965 | 53 012 | 7 857 | 7 786 |
| EBITDA | 10 038 | 7 837 | 26 816 | 54 346 | 8 240 | 8 169 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 752 | 3 278 | 23 828 | 52 913 | 7 754 | 7 690 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 882 | 2 786 | 18 839 | 41 735 | 6 062 | 6 730 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 69 | 0 | 0 |
| Odpisy | 4 098 | 4 098 | 2 851 | 1 334 | 383 | 383 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 7 667 | 18 839 | 18 000 | 15 001 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ADORAX, s.r.o.
Prehľad
ADORAX, s.r.o. (IČO 34116877) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 71 834 €, čo je o 2,4 % viac ako rok predtým (70 163 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 730 € (9,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 196 € a vlastné imanie 28 829 € (miera samofinancovania 68,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.