UNITEC TS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 23 307 | 24 417 | 26 176 | 69 704 | 49 256 | 45 329 |
| Neobežný majetok spolu | 171 243 | 16 074 | 9 795 | 9 795 | 9 794 | 13 244 |
| Spolu majetok | 194 550 | 40 491 | 35 971 | 79 499 | 59 050 | 58 573 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 143 441 | 381 | 145 | 45 724 | 26 105 | 30 537 |
| Základné imanie | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 609 | -10 390 | -14 674 | -16 725 | -17 555 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 609 | -10 999 | -4 284 | -2 051 | -830 | -4 909 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 51 109 | 40 110 | 35 826 | 33 775 | 32 945 | 28 036 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 195 | 25 973 | 13 138 | 56 565 | 43 917 | 24 069 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 802 | -10 819 | -4 126 | 211 | -277 | -4 431 |
| EBITDA | 802 | 423 | -4 126 | 211 | -277 | -4 431 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 719 | -10 910 | -4 284 | -2 051 | -490 | -4 569 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 609 | -10 999 | -4 284 | -2 051 | -830 | -4 909 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 11 242 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: UNITEC TS, s.r.o.
Prehľad
UNITEC TS, s.r.o. (IČO 34120025) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Miloslavov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 50 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 24 069 €, čo je o 45,2 % menej ako rok predtým (43 917 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,0 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 4 909 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 58 573 € a vlastné imanie 28 036 € (miera samofinancovania 47,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.