Novozámocké bytové družstvo, družstvoAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 88 297 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 487 903 | 1 628 871 | 1 461 367 | 1 425 455 | 1 502 346 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 52 479 | 35 113 | -99 749 | -185 722 | -126 851 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 46 963 | 46 964 | 46 964 | 46 964 | 1 810 |
| Spolu majetok | 7 137 528 | 6 807 986 | 6 634 021 | 6 292 668 | 5 982 102 |
| Záväzky spolu | 5 106 486 | 4 935 084 | 4 964 452 | 4 986 072 | 4 891 721 |
| Vlastné imanie spolu | 2 018 816 | 1 834 425 | 1 627 724 | 1 263 386 | 1 048 238 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 52 478 | 35 113 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok16
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Novozámocké bytové družstvo, družstvo
Prehľad
Novozámocké bytové družstvo, družstvo (IČO 34122711) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Zámky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 7 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 14 938 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 502 346 €, čo je o 5,4 % viac ako rok predtým (1 425 455 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 126 851 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 017 118 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 982 102 € a vlastné imanie 1 048 238 € (miera samofinancovania 17,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.