Vinohradnícko vinárske družstvo podielníkov KARPATY, družstvoAktívna

IČO 34124411DružstvoZaložená 1995Pezinok

Finančný prehľad

809 672 €+37,2%
Tržby 2025
+7,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0250 tis.500 tis.750 tis.1 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.1,5 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu822 785766 126787 943746 860679 312635 082
Neobežný majetok spolu649 833569 526501 175463 494475 101545 722
Spolu majetok1 485 1571 337 0081 290 2321 221 3421 155 0521 180 804
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu466 020390 582322 968428 205323 193292 299
Základné imanie112 631111 719104 194108 564108 564109 851
Výsledok hospodárenia minulých rokov231 182329 449261 474286 448110 343138 652
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)98 266-67 97524 975-176 10528 30914 988
Fondy a ostatné vlastné imanie530 648531 559538 906538 906538 906537 619
Vlastné imanie spolu972 727904 752929 549757 813786 122801 110
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)562 902553 173690 980568 368590 048809 672
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti136 873-58 77737 998-163 24745 04027 959
EBITDA234 26733 091122 071-90 79690 68195 049
Výsledok hospodárenia pred zdanením124 475-67 97528 186-176 10532 14918 828
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie98 266-67 97524 975-176 10528 30914 988
Osobné náklady321 305331 162355 896353 579257 953293 792
Odpisy97 39491 86884 07372 45145 64167 090
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok11

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaká adresa
Rovnaký odbor v obci Pezinok

Zhrnutie: Vinohradnícko vinárske družstvo podielníkov KARPATY, družstvo

Prehľad

Vinohradnícko vinárske družstvo podielníkov KARPATY, družstvo (IČO 34124411) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie hrozna (SK NACE 0121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 5 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 1 660 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 809 672 €, čo je o 37,2 % viac ako rok predtým (590 048 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 988 € (1,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 293 792 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 180 804 € a vlastné imanie 801 110 € (miera samofinancovania 67,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Vinohradnícko vinárske družstvo podielníkov KARPATY, družstvo – IČO 34124411 — icoprofil.sk