ViaJur Agricultura s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 39 689 | 39 079 | 97 120 | 37 850 | 1 209 118 | 1 262 643 |
| Neobežný majetok spolu | 2 666 647 | 3 748 546 | 5 149 490 | 5 623 871 | 5 500 969 | 5 310 940 |
| Spolu majetok | 2 715 261 | 3 795 838 | 5 253 251 | 5 667 880 | 6 720 622 | 6 618 617 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 596 220 | 717 024 | 915 267 | 887 165 | 840 849 | 742 731 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -62 315 | -92 127 | -266 756 | -522 781 | -847 461 | -305 543 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -29 812 | -174 629 | -256 025 | -324 680 | 541 918 | 37 928 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 204 529 | 3 295 029 | 4 631 979 | 5 422 179 | 6 026 379 | 6 026 379 |
| Vlastné imanie spolu | 2 119 041 | 3 034 912 | 4 115 837 | 4 581 357 | 5 727 475 | 5 765 403 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 41 014 | 159 030 | 300 709 | 293 349 | 681 406 | 736 563 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -17 006 | -161 045 | -245 895 | -309 336 | 553 446 | 23 475 |
| EBITDA | 96 783 | 39 071 | 1 541 | -30 662 | 877 294 | 321 744 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -29 738 | -174 629 | -256 025 | -324 680 | 545 758 | 41 768 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -29 812 | -174 629 | -256 025 | -324 680 | 541 918 | 37 928 |
| Osobné náklady | 195 977 | 213 489 | 319 684 | 333 174 | 298 655 | 282 775 |
| Odpisy | 113 789 | 200 116 | 247 436 | 278 674 | 323 848 | 298 269 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: ViaJur Agricultura s.r.o.
Prehľad
ViaJur Agricultura s.r.o. (IČO 34126066) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Farná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie hrozna (SK NACE 0121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 736 563 €, čo je o 8,1 % viac ako rok predtým (681 406 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 78,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 37 928 € (5,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 282 775 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 618 617 € a vlastné imanie 5 765 403 € (miera samofinancovania 87,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.