Takeawaycup, s. r .o.Aktívna

IČO 34127534Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 1995Nové Sady

Finančný prehľad

679 691 €+56,9%
Tržby 2025
+36,3%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.800 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu226 951225 895257 250254 655338 022346 303
Neobežný majetok spolu124 78986 79164 24159 56782 754490 547
Spolu majetok357 599314 946322 545316 171424 329860 026
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu191 640146 104151 767137 63143 130403 702
Základné imanie6 6396 6396 6396 639201 400271 400
Výsledok hospodárenia minulých rokov157 072158 554161 437163 372171 135179 033
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 4822 8831 9367 7637 8985 125
Fondy a ostatné vlastné imanie766766766766766766
Vlastné imanie spolu165 959168 842170 778178 540381 199456 324
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)144 557150 567212 667303 177433 092679 691
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti7923 9172 74310 27111 54814 207
EBITDA20 65227 16416 31718 98523 10246 503
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 9873 8172 5909 84010 4348 965
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 4822 8831 9367 7637 8985 125
Osobné náklady49 48488 00080 927108 625142 864171 024
Odpisy19 86023 24713 5748 71411 55432 296
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: Takeawaycup, s. r .o.

Prehľad

Takeawaycup, s. r .o. (IČO 34127534) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Sady. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z papiera a lepenky (SK NACE 1725). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 271 400 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 679 691 €, čo je o 56,9 % viac ako rok predtým (433 092 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 36,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 125 € (0,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 171 024 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 860 026 € a vlastné imanie 456 324 € (miera samofinancovania 53,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Takeawaycup, s. r .o. – IČO 34127534 — icoprofil.sk