EKOLLAND, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 689 | 12 587 | 13 266 | 9 457 | 6 894 | 14 635 |
| Neobežný majetok spolu | 56 122 | 45 244 | 27 479 | 63 200 | 48 838 | 37 425 |
| Spolu majetok | 63 811 | 57 831 | 40 745 | 72 657 | 55 732 | 52 060 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 43 231 | 34 762 | 25 654 | 43 935 | 40 700 | 30 079 |
| Základné imanie | 16 600 | 16 600 | 16 600 | 16 600 | 16 600 | 16 600 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -5 866 | -6 248 | -11 639 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -18 962 | -16 091 | -18 678 | -16 686 | -30 376 | -23 427 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 28 808 | 28 808 | 28 808 | 28 808 | 28 808 | 28 808 |
| Vlastné imanie spolu | 20 580 | 23 069 | 15 091 | 28 722 | 15 032 | 21 981 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 478 | 30 239 | 37 225 | 34 833 | 47 187 | 52 909 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -17 940 | -15 338 | -18 226 | -16 465 | -29 836 | -22 263 |
| EBITDA | -1 089 | 1 739 | -461 | -3 787 | -15 473 | -7 900 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -18 962 | -16 091 | -18 678 | -16 686 | -30 036 | -22 467 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -18 962 | -16 091 | -18 678 | -16 686 | -30 376 | -23 427 |
| Osobné náklady | 9 778 | 10 592 | 10 592 | 11 733 | 13 133 | 13 954 |
| Odpisy | 16 851 | 17 077 | 17 765 | 12 678 | 14 363 | 14 363 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EKOLLAND, spol. s r.o.
Prehľad
EKOLLAND, spol. s r.o. (IČO 34127917) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 31 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Štiavnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: hotelové a podobné ubytovanie (SK NACE 5510). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 16 600 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 52 909 €, čo je o 12,1 % viac ako rok predtým (47 187 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 23 427 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 954 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 52 060 € a vlastné imanie 21 981 € (miera samofinancovania 42,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.