EUREXIM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 974 | 10 649 | 13 162 | 13 522 | 16 097 | 8 147 |
| Neobežný majetok spolu | 5 525 | 3 453 | 1 381 | 0 | 0 | 6 411 |
| Spolu majetok | 19 499 | 14 102 | 14 543 | 13 522 | 16 097 | 14 558 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 290 | 7 091 | 7 449 | 7 145 | 8 180 | 3 782 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 773 | 189 | -290 | -208 | -926 | 615 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 866 | -480 | 82 | -717 | 1 541 | 2 859 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 663 | 663 | 663 | 663 | 663 | 663 |
| Vlastné imanie spolu | 18 209 | 7 011 | 7 094 | 6 377 | 7 917 | 10 776 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 342 | 22 151 | 33 265 | 32 330 | 37 275 | 35 350 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 669 | -390 | 205 | -376 | 1 973 | 3 288 |
| EBITDA | 403 | 1 682 | 2 277 | 1 005 | 1 973 | 3 871 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 761 | -480 | 112 | -717 | 1 881 | 3 199 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 866 | -480 | 82 | -717 | 1 541 | 2 859 |
| Osobné náklady | 9 896 | 10 210 | 10 593 | 11 431 | 12 331 | 10 157 |
| Odpisy | 2 072 | 2 072 | 2 072 | 1 381 | 0 | 583 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 10 718 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: EUREXIM s.r.o.
Prehľad
EUREXIM s.r.o. (IČO 34130365) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Horné Orešany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 35 350 €, čo je o 5,2 % menej ako rok predtým (37 275 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 859 € (8,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 157 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 14 558 € a vlastné imanie 10 776 € (miera samofinancovania 74,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.