ENERGONET NITRA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 4 723 071 | 4 102 189 | 2 463 452 | 2 616 466 | 2 739 951 |
| Neobežný majetok spolu | 272 024 | 343 035 | 214 481 | 127 845 | 155 473 |
| Spolu majetok | 5 008 147 | 4 462 743 | 2 691 003 | 2 759 628 | 2 914 650 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 1 123 870 | 464 877 | 760 984 | 415 287 | 384 062 |
| Základné imanie | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 100 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 627 245 | 3 769 876 | 1 395 223 | 1 815 789 | 2 230 111 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 142 802 | 113 760 | 420 566 | 414 322 | 185 185 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 14 230 | 14 230 | 14 230 | 14 230 | 14 230 |
| Vlastné imanie spolu | 3 884 277 | 3 997 866 | 1 930 019 | 2 344 341 | 2 529 526 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 225 218 | 2 421 867 | 4 007 383 | 3 600 153 | 3 054 280 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 181 592 | 145 569 | 534 712 | 523 547 | 207 563 |
| EBITDA | 308 006 | 279 071 | 663 266 | 643 541 | 310 950 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 181 110 | 145 337 | 534 312 | 528 716 | 233 952 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 142 802 | 113 760 | 420 566 | 414 322 | 185 185 |
| Osobné náklady | 936 860 | 991 431 | 1 015 780 | 991 726 | 1 077 652 |
| Odpisy | 126 414 | 133 502 | 128 554 | 119 994 | 103 387 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 2 488 413 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ENERGONET NITRA, s.r.o.
Prehľad
ENERGONET NITRA, s.r.o. (IČO 34132082) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1995 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 100 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 054 280 €, čo je o 15,2 % menej ako rok predtým (3 600 153 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 185 185 € (6,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 077 652 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 914 650 € a vlastné imanie 2 529 526 € (miera samofinancovania 86,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.