AGRIMPEX, družstvoAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 649 819 | 3 602 529 | 3 307 975 | 3 458 260 | 3 788 731 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 33 829 | 100 021 | 19 553 | 59 856 | 164 670 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 265 021 | 95 742 | 58 564 | -59 020 | 838 |
| Spolu majetok | 2 132 683 | 2 371 952 | 1 817 567 | 1 464 322 | 1 356 246 |
| Záväzky spolu | 1 634 427 | 2 010 187 | 1 571 240 | 1 298 367 | 974 281 |
| Vlastné imanie spolu | 443 022 | 331 968 | 214 322 | 137 042 | 301 713 |
| Vypočítané dividendy | — | 203 108 | 137 199 | 137 136 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AGRIMPEX, družstvo
Prehľad
AGRIMPEX, družstvo (IČO 34134786) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Trstice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmiešané hospodárstvo (SK NACE 0150). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 5 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 2 656 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 788 731 €, čo je o 9,6 % viac ako rok predtým (3 458 260 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 164 670 € (4,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 735 884 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 356 246 € a vlastné imanie 301 713 € (miera samofinancovania 22,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.