BOBO & BOBO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 7 428 | 11 033 | 10 840 | 14 759 | 55 418 |
| Neobežný majetok spolu | 19 978 | 34 338 | 21 246 | 11 927 | 6 373 |
| Spolu majetok | 27 406 | 45 371 | 32 086 | 26 686 | 61 791 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 14 426 | 31 919 | 17 462 | 12 336 | 34 070 |
| Základné imanie | 8 299 | 8 299 | 8 299 | 8 299 | 8 299 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 260 | 3 855 | 4 323 | 5 495 | 5 221 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 679 | 472 | 1 172 | -274 | 13 371 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 742 | 826 | 830 | 830 | 830 |
| Vlastné imanie spolu | 12 980 | 13 452 | 14 624 | 14 350 | 27 721 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 57 388 | 47 552 | 120 109 | 62 639 | 233 598 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 310 | 598 | 1 484 | 686 | 17 744 |
| EBITDA | 10 350 | 10 597 | 14 576 | 11 885 | 25 850 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 975 | 598 | 1 484 | 686 | 16 925 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 679 | 472 | 1 172 | -274 | 13 371 |
| Osobné náklady | 5 086 | 5 317 | 5 575 | 6 156 | 6 900 |
| Odpisy | 8 040 | 9 999 | 13 092 | 11 199 | 8 106 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BOBO & BOBO s.r.o.
Prehľad
BOBO & BOBO s.r.o. (IČO 34136762) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Kľúčiarove Kračany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 8 299 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 233 598 €, čo je o 273 % viac ako rok predtým (62 639 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 42,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 371 € (5,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 900 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 61 791 € a vlastné imanie 27 721 € (miera samofinancovania 44,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.