TESAUDIO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 176 | 3 726 | 2 755 | 3 322 | 3 556 | 3 676 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 14 176 | 3 726 | 2 755 | 3 322 | 3 556 | 3 676 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 222 479 | 210 335 | 208 806 | 208 952 | 209 246 | 209 293 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -194 628 | -214 222 | -212 529 | -211 971 | -211 552 | -211 610 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -19 595 | 1 693 | 558 | 421 | -58 | 73 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 920 | 920 | 920 | 920 | 920 | 920 |
| Vlastné imanie spolu | -208 303 | -206 609 | -206 051 | -205 630 | -205 690 | -205 617 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -19 420 | 2 075 | 738 | 674 | 462 | 593 |
| EBITDA | -17 620 | 2 075 | 738 | 674 | 462 | 593 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -19 595 | 1 993 | 656 | 495 | 282 | 413 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -19 595 | 1 693 | 558 | 421 | -58 | 73 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TESAUDIO, s.r.o.
Prehľad
TESAUDIO, s.r.o. (IČO 34137319) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Vráble. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba elektronických komponentov (SK NACE 2611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 73 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-205 617 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.