DOPRAVNE ZNAČENIE, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 084 045 | 2 067 153 | 2 689 468 | 2 239 026 | 2 165 725 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 420 102 | 281 112 | 513 601 | 568 848 | 373 416 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 703 715 | 946 935 | 1 152 778 | 1 666 379 | 2 235 226 |
| Spolu majetok | 1 891 403 | 2 130 538 | 2 958 141 | 3 423 958 | 4 123 972 |
| Záväzky spolu | 734 330 | 869 235 | 1 258 506 | 1 155 475 | 1 481 686 |
| Vlastné imanie spolu | 1 157 073 | 1 261 303 | 1 699 635 | 2 268 483 | 2 641 898 |
| Vypočítané dividendy | 311 720 | 176 882 | 75 269 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DOPRAVNE ZNAČENIE, s.r.o.
Prehľad
DOPRAVNE ZNAČENIE, s.r.o. (IČO 34139184) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: špecializované stavebné práce v oblasti inžinierskych stavieb (SK NACE 4350). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 16 597 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 165 725 €, čo je o 3,3 % menej ako rok predtým (2 239 026 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 373 416 € (17,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 227 262 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 123 972 € a vlastné imanie 2 641 898 € (miera samofinancovania 64,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.