DELTA Consult, a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 140 273 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 204 331 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 208 138 | 221 098 | 205 854 | 234 897 | 233 757 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 347 786 | 694 488 | 11 090 682 | -272 393 | -299 292 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 197 937 | 3 545 723 | 322 803 | 11 413 485 | 11 000 819 |
| Spolu majetok | 8 248 649 | 7 777 079 | 11 657 537 | 12 624 345 | 11 854 603 |
| Záväzky spolu | 2 233 079 | 1 059 267 | 1 053 999 | 2 015 598 | 2 073 940 |
| Vlastné imanie spolu | 3 906 813 | 4 718 211 | 8 721 115 | 8 750 808 | 8 106 912 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 3 917 408 | 0 | 140 273 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: DELTA Consult, a.s.
Prehľad
DELTA Consult, a.s. (IČO 34139761) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti archívov (SK NACE 9112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 398 334 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 233 757 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 299 292 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 181 668 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 854 603 € a vlastné imanie 8 106 912 € (miera samofinancovania 68,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.