AGROBOLJEŠIK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 92 252 | 139 229 | 129 974 | 136 372 | 166 624 | 219 118 |
| Neobežný majetok spolu | 249 129 | 212 129 | 198 672 | 213 527 | 291 456 | 348 993 |
| Spolu majetok | 341 381 | 351 358 | 328 646 | 349 899 | 458 080 | 568 111 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 312 501 | 304 266 | 252 894 | 256 555 | 359 672 | 469 160 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 82 065 | 21 576 | 39 789 | 68 449 | 86 041 | 91 105 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -60 488 | 18 213 | 28 660 | 17 592 | 5 064 | 543 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 28 880 | 47 092 | 75 752 | 93 344 | 98 408 | 98 951 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 241 421 | 334 421 | 371 979 | 402 741 | 376 068 | 393 575 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -57 655 | 25 732 | 34 993 | 25 588 | 15 727 | 16 694 |
| EBITDA | 15 298 | 95 992 | 113 567 | 80 809 | 68 125 | 96 681 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -60 488 | 23 656 | 33 334 | 21 465 | 10 787 | 5 002 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -60 488 | 18 213 | 28 660 | 17 592 | 5 064 | 543 |
| Osobné náklady | 49 135 | 50 832 | 46 498 | 58 970 | 58 365 | 43 677 |
| Odpisy | 72 953 | 70 260 | 78 574 | 55 221 | 52 398 | 79 987 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: AGROBOLJEŠIK, s.r.o.
Prehľad
AGROBOLJEŠIK, s.r.o. (IČO 34141405) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Ostrov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmiešané hospodárstvo (SK NACE 0150). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 393 575 €, čo je o 4,7 % viac ako rok predtým (376 068 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 543 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 43 677 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 568 111 € a vlastné imanie 98 951 € (miera samofinancovania 17,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.