Stepos Group s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 77 135 € (57 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 97 854 | 123 741 | 96 064 | 104 786 | 31 779 | 26 498 |
| Neobežný majetok spolu | 133 193 | 125 669 | 105 778 | 77 392 | 277 538 | 230 011 |
| Spolu majetok | 231 754 | 250 511 | 203 290 | 183 205 | 310 648 | 256 509 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 54 191 | 77 056 | 35 308 | 14 787 | 149 683 | 183 113 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 142 814 | 151 064 | 138 715 | 142 932 | 137 963 | 57 330 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 250 | -4 109 | 2 768 | -1 013 | -3 497 | -10 434 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 19 860 | 19 861 | 19 860 | 19 860 | 19 860 | 19 861 |
| Vlastné imanie spolu | 177 563 | 173 455 | 167 982 | 168 418 | 160 965 | 73 396 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 13 674 | -3 880 | 5 679 | 1 753 | -2 256 | -9 148 |
| EBITDA | 22 097 | 15 060 | 25 570 | 10 751 | 8 978 | 4 197 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 864 | -4 109 | 5 510 | 1 536 | -2 537 | -9 474 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 250 | -4 109 | 2 768 | -1 013 | -3 497 | -10 434 |
| Osobné náklady | 23 462 | 30 359 | 33 120 | 29 441 | 31 677 | 27 735 |
| Odpisy | 8 423 | 18 940 | 19 891 | 8 998 | 11 234 | 13 345 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 8 240 | 0 | 3 956 | 77 135 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Stepos Group s.r.o.
Prehľad
Stepos Group s.r.o. (IČO 34141928) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 10 434 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 27 735 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 256 509 € a vlastné imanie 73 396 € (miera samofinancovania 28,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.