VITIS SELECT, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 50 187 | 58 200 | 59 121 | 62 125 | 44 406 | 39 724 |
| Neobežný majetok spolu | 6 711 | 5 720 | 4 729 | 3 737 | 18 506 | 17 262 |
| Spolu majetok | 57 184 | 64 047 | 63 850 | 65 862 | 62 912 | 57 181 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 34 353 | 41 259 | 42 554 | 45 774 | 50 851 | 54 902 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 741 | 15 528 | 15 485 | 13 993 | 12 785 | 4 758 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 787 | -43 | -1 492 | -1 208 | -8 027 | -9 782 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 663 | 663 | 663 | 663 | 663 | 663 |
| Vlastné imanie spolu | 22 831 | 22 788 | 21 296 | 20 088 | 12 061 | 2 279 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 19 595 | 10 875 | 7 280 | 5 490 | 2 025 | 3 188 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 287 | 41 | -1 403 | -1 614 | -8 533 | -9 822 |
| EBITDA | 4 007 | 1 032 | -412 | -623 | -3 905 | -4 242 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 193 | -43 | -1 492 | -1 103 | -7 489 | -9 353 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 787 | -43 | -1 492 | -1 208 | -8 027 | -9 782 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 720 | 991 | 991 | 991 | 4 628 | 5 580 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: VITIS SELECT, spol. s r.o.
Prehľad
VITIS SELECT, spol. s r.o. (IČO 34142207) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava - Modranka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmiešané hospodárstvo (SK NACE 0150).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 188 €, čo je o 57,4 % viac ako rok predtým (2 025 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 30,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 9 782 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 57 181 € a vlastné imanie 2 279 € (miera samofinancovania 4,0 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.