KLASY, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 13 441 € (10 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 253 258 | 306 353 | 233 961 | 178 430 | 215 992 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 27 190 | 54 290 | 32 962 | -1 818 | 2 453 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 71 116 | 82 500 | 102 919 | 135 881 | 120 622 |
| Spolu majetok | 241 988 | 254 217 | 346 132 | 293 439 | 360 604 |
| Záväzky spolu | 130 404 | 104 149 | 196 973 | 146 098 | 224 251 |
| Vlastné imanie spolu | 111 584 | 150 068 | 149 159 | 147 341 | 136 353 |
| Vypočítané dividendy | — | 15 806 | 33 871 | 0 | 13 441 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KLASY, s.r.o.
Prehľad
KLASY, s.r.o. (IČO 34143823) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1996 a pôsobí 30 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 215 992 €, čo je o 21,1 % viac ako rok predtým (178 430 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 453 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 476 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 360 604 € a vlastné imanie 136 353 € (miera samofinancovania 37,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.